Oddworld: New 'n' Tasty 27 Ekim'de Switch'e Geliyor

29.09.2020 18:59 Gazali Çetinkaya

 
Aksiyon bulmaca platform oyunu Oddworld: New 'n' Tasty 27 Ekim'de Switch için çıkacak.
 
Oyun Switch'te dijital ve fiziksel olarak satışa sunulacak. Fiziksel sürüm içeriği oyun, anahtarlık, çıkartmalar ve lentiküler baskıya sahip özel kutu. 
 
Oddworld: New 'n' Tasty şu anda PlayStation 4, PlayStation Vita, PlayStation 3, Xbox One, PC, Mac, Linux, Wii U, iOS ve Android üzerinde ulaşılabilir durumda.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

PlayStation klasiği Abe's Oddysee'nin bu özenle hazırlanmış versiyonunda, orijinal Oddworld kahramanı Abe olarak tarihi yıkıntıları keşfedin, etobur canavarlardan ve çılgın av partilerinden kaçın. Bir zamanlar Oddworld'ün en büyük et üretme tesisinde mutlu bir yer cilalayıcısı olan Abe, patronunun fabrikadaki esirlerden oluşan iş gücünü, yeni RuptureFarms Tasty Treats et aperatifi ürün grubunun sonuncusuna dönüştürme planını öğrenir. Artık Abe canını kıyma makinesinden kurtarmak zorundadır. Ve bu et çiftliğinden kaçış, onun Destanının sadece başlangıcıdır. Halkının mirasını keşfetme yolculuğunda Abe'yi pek çok tehlike beklemektedir. New 'n' Tasty en güncel yeni nesil teknolojileri kullanarak orijinal Oddworld oyununa yeniden hayat verdi. Sıfırdan geliştirilen bu oyunda nefes kesen görsellerin, gelişmiş ses özelliklerinin ve daha iyi, sizi daha fazla içine alan oyun deneyiminin keyfini sürün.

 
Switch versiyonu çıkış tarihi duyuru fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 15 Dk önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 34 Dk önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 1 Saat önce AMD, Radeon RX 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu 2 Saat önce Control ve Hitman III Bulut Versiyonları Switch için Duyuruldu 3 Saat önce