Overwatch 2 Çıkana Kadar Overwatch'a Başka Karakter Eklenmeyecek

22.03.2020 10:13 Gazali Çetinkaya

 
Overwatch yönetmeni Jeff Kaplan, Overwatch 2 çıkış yapana kadar Overwatch'a başka yeni karakter eklenmeyeceğini doğruladı.

Geçtiğimiz günlerde PC'de test sunucularında (Public Test Realm – PTR) denemeye açılan Echo, Overwatch 2 çıkana kadar Overwatch'ın son karakteri olacak.
 
Overwatch 2 çıktığında ise yeni oyunla beraber sunulan karakterler ve haritalar ilk oyuna de eklenecek. Tüm oyuncular beraber oynayabilecek. 
 
Blizzard Entertainment tarafından belirtilene göre "Overwatch 2, Blizzard'ın mevcut Overwatch topluluğuna destek olma kararlılığını pekiştirir nitelikte bir oyun. Overwatch oyuncuları, çok oyunculu PvP modunda Overwatch 2 oyuncularıyla omuz omuza savaşabilecek ve bugünkü topluluğun temelde PvP olan deneyimini dinamik tutmak adına Overwatch 2 kahraman ve haritalarıyla oynayabilecekler."

Overwatch 2 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi belli değil.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Overwatch Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Blizzard Entertainment Dağıtıcısı: Blizzard Entertainment Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 3 Remake Kaç Saat Sürüyor 03 Nisan Deadpool Fortnite'a Geldi 03 Nisan Symmetry GOG'da Ücretsiz 03 Nisan Valorant Yeni Oynanış Görüntüleri 03 Nisan Xbox Store Bahar İndirimleri 03 Nisan