Phantom Blade Zero'dan İlgi Çekici Oynanış Fragmanı

09.06.2024 19:14 Mehmet Tandoğan

 
 
S-GAME tarafından biz oyun severlere sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu Phantom Blade Zero için yepyeni bir fragman yayınlandı. "The Blade is Drawn" adlı yeni video, ilgi çekici oynanış sekanslarını bizlere sunuyor.
 
Phantom Blade Zero fragmanı oyuncular tarafından sevildi
 
 
 
"The Blade is Drawn" fragmanı için daha fazla detaya girecek olursak, yüksek hızlı dövüş sistemlerinin ve çoklu silahların nasıl göründüğü doğrudan bizlere sunuluyor. Videonun sonunda ayrıca bu yıl içerisinde gerçekleştirilecek olan ChinaJoy, Gamescom ve Tokyo Game Show etkinliklerinde oyunun oynanabilir olacağı aktarılıyor.
 
8-10 Haziran tarihleri arasında Summer Game Fest, 26-29 Temmuz tarihleri arasında ChinaJoy, 21-25 Ağustos tarihleri arasında Gamescom ve 28-29 Eylül tarihleri arasında Tokyo Game Show etkinlikleri karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Son olarak Phantom Blade Zero şu anda PlayStation 5 ve PC için geliştiriliyor. Oyunun henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler