Prince of Persia: The Lost Crown İçin Yeni DLC Geliyor

11.06.2024 14:16 Mehmet Tandoğan

 
 
Ubisoft ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan Prince of Persia: The Lost Crown için yepyeni bir hikaye paketi geliyor. Mask of Darkness olarak adlandırılan DLC, açıklanan detaylara göre Eylül ayında piyasaya sürülmeyi bekliyor. Ayrıca ücretsiz bir güncelleme olan Divine Trials şu anda kullanıcılara sunulmuş durumda.
 
Divine Trials güncellemesi neler sunuyor?
 
 
 
Ücretsiz güncelleme diğer bir adıyla Divine Trials detaylarına bakacak olursak, oyuncular için burada 22 yeni mücadelenin açıldığını söyleyebiliriz. Oyuncular artık limanda bulunan özel bir kapı olan Anatlar Salonu'na erişebiliyor ve burada dört mücadele setinden birini seçebiliyor. Bu mücadeleler giderek daha zorlu bir hale geliyor ve benzersiz koşullarla karşılaşarak üstesinden gelmek durumunda kalıyorsunuz.
 
Güncelleme ile beraber platform, bulmaca, savaş ve hatta yeniden elden geçirilmiş boss savaşlarıyla karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Dolayısıyla zor bir içeriğin bize sunulduğunu aktarabiliyoruz. Oyunda her seviyede güç elde ettikçe mücadelelerin kilidi kademeli olarak açılıyor.
 
Prince of Persia: The Lost Crown şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden) ve Luna için mevcut.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler