Prince of Persia: The Sands of Time Remake Tekrar Ertelendi

05.02.2021 20:20 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time Remake'in çıkış tarihini ikinciye erteledi.

Başta 21 Ocak 2021 olarak duyurulan çıkış tarihi sonradan 18 Mart 2021'e ertelenmişti ve bugün tekrar ertelendi. Yeni çıkış tarihi verilmedi.

Ubisoft'un ertelemeyle ilgili yaptığı açıklama:
 
"Eylül ayında Prince of Persia: The Sands of Time Remake'i duyurduğumuzdan beri, bu sevilen oyun serisi hakkında sizden çok sayıda geri bildirim aldık. Geliştirme ekiplerimizi mümkün olan en iyi oyun yapmaya yönlendiren, sizin tutkunuz ve desteğinizdir. Bununla birlikte, Prince of Persia: The Sands of Time Remake'in çıkışını daha sonraki bir tarihe ertelemeye karar verdik. Bu ilave geliştirme süresi, ekiplerimizin orijinaline sadık kalırken taze hissettiren bir yeniden yapım sunmasını sağlayacaktır." 
 
Prince of Persia: The Sands of Time Remake PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store, Uplay) için geliştiriliyor ve PlayStation 5 ile Xbox Series'te geriye uyumluluk aracılığıyla oynanabilecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Prince of Persia: The Sands of Time Remake Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 21 Ocak 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan