Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Antik Pers İmparatorluğu'nun çöllerinde tarih öncesi bir dilde kulaktan kulağa anlatılan bir efsane vardır. Namussuzluğun hüküm sürdüğü ve kanın gövdeyi götürdüğü bir zamanı anlatır. Sihirli bir hançerin karanlık güçlerinin cezbine kapılan genç bir Prens ölüm saçan bir şeytanı istemeden serbest bırakmıştır. Muhteşem bir krallık tehlike altındadır.
 
İlk olarak 2003 yılında yayınlanan Prince of Persia: The Sands of Time yenilikçi tasarımı, sürükleyici öyküsü ve büyüleyici karakterleriyle oyunseverlerin gönüllerinde taht kurmuştu.
 
Bu yeni maceranın tadını çıkarırken 1989'da yayınlanan orijinal oyun Prince of Persia'yı da aç ve dilediğin zaman ana menüden oyuna erişme şansına sahip ol.
Oyunun Haberleri
Prince of Persia: The Sands of Time Remake Tekrar Ertelendi 05 Şubat Prince of Persia: The Sands of Time Remake Bir Kez Daha Switch için Listelendi 25 Aralık Prince of Persia: The Sands of Time Remake 18 Mart 2021'e Ertelendi 08 Aralık Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time Remake'in Grafikleri Hakkında Yorumda Bulundu 12 Eylül Prince of Persia: The Sands of Time Remake Resmi Olarak Duyuruldu 10 Eylül Daha Fazla Haber