Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu

02.12.2021 12:51 Mehmet Tandoğan

 
 
META ve geliştirici ONE-O-ONE Games, 2022'de çıkış yapacak ve PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC'ye gelecek olan psikolojik hayatta kalma gerilim oyunu AFTERMATH'ı duyurdu.
 
Charlie Gray çok mutluydu. Yetenekli bir mühendis ve Avrupalı bir astronot olan Charlie'nin kariyeri, onu kimilerinin yalnızca hayal edebileceği yerlere taşımıştı. Ancak atmosfere dönüşte işler ters gittikten ve sarsıcı olaylar meydana geldikten sonra Charlie'nin ruh hali bambaşka olmuştu. Hayatı gittikçe daha da karanlık yerlere doğru ilerlerken Charlie şimdi kendisini terk edilmiş, değişime uğramış bir dünyada yalnız başına buluyor. Tek bildiği, hâlâ değer verdiği yegâne şeyi bulmak zorunda olması: Sammy.
 
Çevreni analiz et ve elindeki şehir kaynaklarından faydalan. Sıradan, basit eşyalar şimdi şehri ele geçiren esrarengiz varlıklara karşı savaşırken çok kıymetli birer araç olabilirler. Uzaylıların zayıf yönlerini araştır ve seni kurban etmek isteyenleri ortadan kaldırmak için en iyi yöntemi bul. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1705720/Aftermath/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation Plus Hizmetine Ağustos Ayında Eklenecek Oyunlar Açıklandı 10 Ağustos Saints Row için Oynanışa Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı 10 Ağustos Gotham Knights için Red Hood Fragmanı Yayınladı 10 Ağustos Marvel’s Spider-Man Remastered'ın PC Grafik Ayarları Sızdırıldı 10 Ağustos Beyaz Xbox Elite Series 2 Oyun Kolunun Kutu Açma Videosu Sızdırıldı 10 Ağustos