Resident Evil Village Çıktı – Yeni Nesil Korku Sizi Bekliyor

07.05.2021 13:42 Gazali Çetinkaya

 
Capcom’un merakla beklenen hayatta kalma korku oyunu Resident Evil ™ Village, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X | S, Xbox One, Steam ve Stadia'da dünya çapında çıktı. Resident Evil Village, oyuncuları çok sayıda gizemli yerlinin ve korkunç yaratıkların beklediği karla kaplı ücra bir köyün dehşetinden kurtulmak için yoğun bir savaşın içine çekiyor. Bu aksiyon dolu oyun, dünya çapında 107 milyondan fazla satan ve bu yıl 25. yılını kutlayan ödüllü Resident Evil ™ serisinin sekizinci ana oyunudur. Resident Evil Village, PlayStation 4'ten dijital PlayStation 5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltme yapabilir ve Xbox Series X | S ve Xbox One konsolları için Smart Delivery'i destekler.
 
Resident Evil Village, eleştirmenlerce beğenilen Resident Evil™ 7 biohazard’da anlatılan Ethan Winters hikayesine devam ediyor. Kıdemli Chris Redfield gibi gerçek üstü kahramanlar ve Lady Dimitrescu gibi düşmanları empoze eden kahramanlar, Ethan'ın kızını kurtarmak için karşılaştığı esrarengiz karakterlerden sadece birkaçı. Resident Evil Village, yoğun bir hikayeye ve sağlam bir oynanışa ek olarak, hayranların gözdesi The Mercenaries oyun modunu da geri getiriyor. Bu ekstra mod, hikaye bittikten sonra oynanabilir ve yeni özellikler ekleyerek oyunculara Ethan’ın yolculuğunu tamamladıklarında köyün keyfini çıkaracakları ek zorluklar ve yollar sunar.

Capcom'un tescilli RE Engine ile eşleştirilen ve aynı zamanda Resident Evil 7 biohazard, Resident Evil ™ 2, Resident Evil ™ 3 ve Devil May Cry ™ 5 gibi beğeni toplayan oyunlar oluşturmak için de kullanılan en yeni konsol teknolojisi, en canlı hayatta kalma korku deneyimini sunar. Resident Evil Village bugün hem fiziksel hem de dijital olarak Standard ve Deluxe sürümlerinde mevcuttur.

Resident Evil serisinin 25. yıl dönümünü kutlayan hayranlara bir teşekkür olarak, Resident Evil Village'ı satın alanlar, 2021 yazının ilerleyen günlerinde çıkacak olan ücretsiz çok oyunculu Resident Evil ™ Re: Verse deneyimine de erişebilecekler.
 
basın bülteni

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Resident Evil Village Platformlar: PC Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Korku FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran