Rockstar Games, GTA: The Definitive Edition için Oyunculardan Özür Diledi

20.11.2021 14:03 Mehmet Tandoğan

 
 
Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition'ın çıkışı itibarıyla ortaya çıkan teknik sorunlar için özür diledi. Ayrıca söz konusu sorunları ele alan yeni güncelleme planlarını da duyurdu.
 
Rockstar Games, yeni planları hakkında şunları bildirdi:
 
Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition'da ortaya çıkan beklenmedik teknik sorunlarla ilgili sizlerden özür diliyoruz. Grand Theft Auto serisi ve bu ikonik üçlemeyi oluşturan oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar kadar bizim için de özel. Bu klasik oyunların güncellenmiş sürümleri, kendi kalite standartlarımızı ve hayranlarımızın beklediği standartları karşılayan bir durumda piyasaya sürülmedi. Teknik sorunları çözmek ve ileriye dönük her oyunu geliştirmek için yeni planlarımız bulunuyor. Planlanan her güncelleme ile oyunlar hak ettikleri kaliteye ulaşacak.
 
Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition'ın tüm sürümleri için önümüzdeki günlerde bir dizi sorunu ele alan yeni bir güncelleme yolda. Yayınlanır yayınlanmaz herkesi bundan haberdar edeceğiz.
 
Bu arada, geliştirme ekiplerinde yer alan kişilerin sosyal medyada taciz edildiğine dair raporlar ortaya çıktı. Bunları duymak bizi derinden üzüyor. Bu sorunlar üzerinde çalışırken topluluğumuzun anlayışlı ve saygılı olmasını temenni ediyoruz.
 
Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas'ın PC sürümlerini kısa süre içinde bir paket olarak Rockstar Store'a ekleyeceğiz. 
 
Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için mevcut. iOS ve Android sürümleri 2022'nin başlarında çıkış yapacak. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Rockstar Games Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 28 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık