Rockstar'ın GTA IV ve RDR Remaster'larını iptal Ettiği Bildirildi

05.07.2022 22:55 Mehmet Tandoğan

 
 
Rockstar ekibinin meşhur serisi Grand Theft Auto (GTA), tüm dünyadaki oyuncular tarafından beğenilen ve sevilen bir yapım olarak günümüzde de oynanmaya devam ediyor. Rockstar, geçtiğimiz sene GTA serisini yeniden canlandırmak adına üçlemenin remaster sürümlerini piyasaya süreceğini açıklamıştı. Bu doğrultuda 2021 yılında Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas'ın yeniden düzenlenen sürümleri birçok platform için yayınlandı. Ancak bu remaster sürümler ne yazık ki istenileni veremedi.
 
Yıllanmış Grand Theft Auto oyunlarının yeniden düzenlenme fikri kağıt üstünde iyi bir fikir olsa da bu remaster sürümleri, içerisinde oldukça fazla hata barındırıyordu. Rockstar bu sorunlu sürümler için oyunculardan özür diledi ve yeni güncellemelerle oyunları beklenilen seviyeye çıkartacaklarını belirtti. Oyuncular tarafından eleştirilerin odağı haline gelen üçleme, bir sonraki projeleri de etkiledi. Bu doğrultuda GTA IV ve Red Dead Redemption'ın remaster sürümlerinin iptal edildiği bildirildi.
 
Daha önce hiç duyurulmayan ancak ekip içerisinde konuşulan GTA IV ve Red Dead Redemption'ın remaster sürümleri, kötü bir şekilde çıkış yapan üçlemenin ardından geri plana atıldı. Nihayetinde ise bu projeden vazgeçildiği belirtildi.
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Red Dead Redemption Platformlar: PS3 XBOX 360 Geliştirici: Take 2 Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 18 Mayıs 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 16 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Embark Studios'un Geliştirdiği ARC Raiders Oyunu 2023'e Ertelendi 31 Dk önce Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 1 Saat önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 5 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 5 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 6 Saat önce