Saints Row - The Districts of Santo Ileso Fragmanı

13.10.2021 19:18 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Volition, Saints Row (2022) için "The Districts of Santo Ileso" adlı yeni bir fragman yayınladı.
 
Fragman, Saints Row serisinin bugüne kadarki en büyük şehri olan Santo Ileso'daki çeşitli bölgeleri ve yerleri tanıtıyor. Deep Silver aracılığıyla tam bir genel bakış:
 
Parlak ışıklar ve büyük bir şehir - şimdiye kadarki en büyük ve en iyi Saints Row şehrine hoş geldiniz. Bu şehirde yapılacak çok şey var. Ancak tek bir amacınız var: Yeni bir suç imparatorluğu kurmak. Marshall, Los Panteros ve The Idols'un hakim olduğu bu bölgelerin kontrolünü ele geçirin.
 
Saints Row, 25 Şubat 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve  Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Epic Games Store sayfası
 
https://www.epicgames.com/store/p/saints-row
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Saints Row Reboot Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Volition Dağıtıcısı: Deep Silver Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 25 Şubat 2022
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim