Silent Hill 3'ün Lakeside Eğlence Parkı Unreal Engine 5'e Aktarıldı

30.03.2024 20:35 Mehmet Tandoğan

 
 
Korku ve gerilim temalı bir yapıyı içeren Silent Hill 3 için yeni içerikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise YouTube platformu üzerinde bir içerik üreticisi olan Da_Drood – Digital Art adlı kullanıcı oyunda yer alan Lakeside Eğlence Parkı'nı Unreal Engine 5 oyun motoruna taşıyor.
 
Eski oyunlar Unreal Engine 5'e taşınmaya devam ediyor
 
 
 
Yaklaşık 4 dakikalık görüntülerle beraber bizleri karşılayan içerik herhangi bir oynanış unsuru içermiyor. Sadece ortamın nasıl göründüğüne dair çeşitli fikirler elde edebiliyoruz. Klasik bir Silent Hill oyununun Unreal Engine 5 oyun motorunda nasıl görüneceği aslında bu içeriklerle beraber ortaya çıkıyor.
 
Açıklanan detaylara göre bu konsept projenin tamamlanması yaklaşık olarak 4 hafta sürdü. İçerik üreticisinin aktardığına göre videoda yer alan her bir unsur 3 boyutlu bir şekilde yeniden oluşturuldu ve hayranların ilgisini çekecek bir yapıyla bizlere sunulduğunu söyleyebiliriz. İçeriğin ne yazık ki orijinal vs. yeni sürüm karşılaştırma görüntüleri bulunmuyor.
 
Son olarak bu projenin herhangi bir indirme bağlantısı ne yazık ki bulunmuyor. Sadece konsept görüntülerden ibaret diyebiliriz.
 
İşte görüntüler 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 1 Saat önce EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 2 Saat önce Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 5 Saat önce Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 7 Saat önce GeForce Now'a Nisan Ayında 10 Yeni Oyun Ekleniyor 9 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler