Simülasyon Oyunu Tales of Seikyu 2025'in Başlarında Erken Erişim Olarak Çıkış Yapıyor

10.06.2024 22:21 Umut Tandoğan

 
 
Yayıncı Fireshine Games ve geliştirici ACE Entertainment, fantastik çiftçilik yaşam simülasyon oyunu Tales of Seikyu'nun 2025'in başlarında Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak çıkacağını duyurdu.
 
Fireshine oyunlarının kıdemli ürün müdürü Katie Clark bir basın açıklamasında, "Tales of Seikyu gerçekten büyüleyici bir fantastik çiftçilik macerası ve herkesin gelecek yılın başında deneyimlemesi için çok heyecanlıyız. Büyülü, şekil değiştiren yapısı ve tanışılacak sevimli köylüleriyle Tales of Seikyu, sizleri bekliyor olacak. Önümüzdeki aylarda Seikyu'nun büyüsünü daha fazla göstermek için sabırsızlanıyoruz." dedi.
 
ACE Entertainment tarafından geliştirilen ve Fireshine Games tarafından yayınlanan Tales of Seikyu, oyuncuları hayallerindeki çiftliği inşa etmeleri ve kırsaldaki bir hanı eski ihtişamına kavuşturmaları için yokai dünyasından efsanevi yaratıkların sığınağı olan büyülü Seikyu diyarına götürüyor.
 
Seikyu'yu keşfetmenize yardımcı olacak efsanevi yaratıklara dönüşmek için yetenek artırıcı maskeler edinin. Bir Karga tenguna dönüşerek özgürce gökyüzüne uçun, bir ağaç ruhu Dryad olarak kayalıklara zahmetsizce tırmanın veya gizli hazineleri aramak için bir Slime kadar derinlere dalın.
 
Tanıtım Videosu 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler