Skyrim İçin 180'den Fazla Görev Ekleyen DLC Boyutlu Mod Yayınlandı

12.05.2024 16:04 Mehmet Tandoğan

 
 
Bethesda ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise yepyeni bir mod DLC boyutu ile karşımıza çıkıyor ve oyuna 180'den fazla görev serisi aynı zamanda 8.500'den fazla satırlık sesli diyalog ekliyor.
 
DLC boyutunda devasa bir mod
 
 
 
Shumer and the Priest Kings adlı mod, her oyuncunun deneyimlemesi gereken bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Mod geliştiricisi 'agerweb' tarafından bizlere sunulan yeni sürümde oyuncular yepyeni görevleri tamamlayabiliyor, kitapları okuyabiliyor, günlüklere bir bakış atabiliyor, mektuplara bakabiliyor ve insanlarla konuşarak çeşitli hikayeler öğrenebiliyor.
 
Genişleme paketi içerisinde 150'den fazla konum, 80'den fazla yeraltı bölgesi ve daha fazlası yer alıyor. Toplamda 200'den fazla yeni konumum burada olduğunu aktarabiliyoruz. Ayrıca Barbella ve Althira adında iki küçük adanın da burada olduğunu belirtelim. Diğer taraftan Shumer adındaki yeni mod 1.000'den fazla NPC'ye ev sahipliği yapıyor.
 
Belirttiğimiz gibi mod 180'den fazla görevle karşımıza çıkıyor. Bu görevlerden 21 tanesi ana görev serisini içerirken 34 tanesi ise yan görev olarak karşımıza çıkıyor. Diğer taraftan 21 topluluk görevi ve diğer çeşitli görevlerin de olduğunu aktarmakta fayda var.
 
Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve kurabilirsiniz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Hayatta Kalma Aksiyon Oyunu V Rising, 11 Haziran'da PS5 için Çıkıyor 12 Dk önce RPG Card-en-Ciel, 24 Ekim'de Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 28 Dk önce RPG Tales of the Rays, 23 Temmuz'da Japonya'da Hizmeti Sona Eriyor 40 Dk önce CCT Sezon 1 Global Finalleri'nde Playoff Karşılaşmaları Başlıyor! 51 Dk önce Yarış Oyunu NeoSprint, 27 Haziran'da Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 52 Dk önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler