Soulslike aksiyon oyunu Morbid: The Lords of Ire için yeni fragman yayınlandı

18.03.2023 14:27 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Merge Games ve geliştirici Still Running, Soulslike aksiyon rol yapma oyunu Morbid: The Lords of Ire için yeni bir fragman yayınladı. Bu fragmanda oyunun bazı atmosferleri, çeşitli şehir görüntüleri, 3D grafikler ve daha fazlası bizlere sunuluyor. Bu oyun, daha önce çıkış yapan izometrik bakış açısına sahip aksiyon oyunu Morbid: The Seven Acolytes'ın üç boyutlu devam projesi olarak karşımıza çıkıyor.
 
Bu yıl içerisinde PC'ye geliyor
 
 
 
İlk oyunu piksel grafiklere sahip olarak karşımıza çıktığı ve devam oyununun 3D grafiklere sahip olarak bizlere sunulacağı yapım Morbid: The Lords of Ire, 2023 yılı içerisinde Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun içerisinde soulslike bir yapı benimsenecek ve zorlu düşmanlar karşımıza çıkacak.
 
Oyun içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Karanlık ve tehlikelerle dolu bir dünyayı bizlere sunacak olan Morbid: The Lords of Ire'da bir kadın karakteri kontrol edecek, farklı farklı bölgelere adım atabilecek ve çeşitli türde silahları kullanabileceğiz.
 
Baltadan palaya birçok silahın bulunacağı oyun içerisinde farklı karakterler ile karşılaşabilecek ve onlarla çeşitli diyaloglara girebileceğiz.
 
Morbid: The Lords of Ire yeni fragman
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
M doll Platformlar: PC Geliştirici: Açıklanmadı Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 12 Dk önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 1 Saat önce The Sims Benzeri Life by You Sürümü Süresiz Olarak Ertelendi 20 Mayıs IGG Dünyanın İlk Uluslararası Çevrimdışı SLG Turnuvası’nı Düzenledi! 20 Mayıs Ghost of Tsushima En İyi Tek Oyunculu "Playstation PC" Oyunu Oldu! 20 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler