Stalker 2 İçin Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

10.06.2024 15:30 Mehmet Tandoğan

 
 
GSC Game World tarafından uzun süredir geliştirme aşamasında bulunan kıyamet sonrası hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl için yepyeni bir fragman yayınlandı. Xbox sunumu kapsamında yayınlanan yeni içerik, oyunun atmosferine bir bakış atıyor ve aynı zamanda nasıl bir savaş mekaniğine sahip olacağını bizlere gösteriyor.
 
Stalker 2 çok beklenen yapımlar arasında yer alıyor
 
 
 
Tamamen Ukraynaca seslendirilen yeni fragman S.T.A.L.K.E.R. 2 dünyasına yepyeni bir bakış sunuyor. Serinin pek çok oyuncusunun hemen aşina olabileceği ortamların bizlere sunulduğu yapımda oyuncular Skif adlı bir karakteri kontrol ediyor ve burada tehlikeli mutantlarla, radyasyon olaylarıyla ve doğrudan düşman gruplarla mücadele içerisine giriyoruz.
 
Dikkat çekici görüntülerle beraber heyecanımızı bir hayli yukarıya taşıyan yeni fragmanda aynı zamanda hem gece hem de gündüz farklı düşman içeriklerinin bizlere sunulduğunu görebiliyoruz. Ayrıca oyuncular dinlenebilecekleri ve bir sonraki görevlerine hazırlanabilecekleri merkez niteliğinde olan kısma da giriş sağlayabiliyor.
 
Geliştirici ekibin belirttiğine göre yaz boyunca oyun hakkında daha fazla detay bizlere sunulacak. Bu fragman aynı zamanda heyecan verici tanıtımların ve güncellemelerin başlangıcını temsil ediyor.
 
Çok beklenen yapımlar arasında bulunan S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, 5 Eylül tarihinde Xbox Series ve PC için Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden yayınlanmayı bekliyor. Ayrıca oyun Xbox Game Pass hizmetinde de bulunacak.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler