Star Citizen İçin NVIDIA DLSS ve AMD FSR Desteği Eklendi

13.05.2024 16:16 Mehmet Tandoğan

 
 
Cloud Imperium tarafından oyunculara sunulan bilim kurgu temalı Star Citizen için yeni sürümler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise yayınlanan yeni bir güncelleme oyuna Vulkan API desteğini ekliyor. Bunun yanı sıra NVIDIA DLSS ve AMD FSR Süper Çözünürlük destekleri de oyunculara sunuluyor.
 
Oyun daha çok işlemci ağırlıklı bir yapıya sahip 
 
 
 
Tüm bu desteklerin yanı sıra ne yazık ki oyunda Frame Generation için hala bir desteğin olmadığını aktarabiliyoruz. Star Citizen bildiğiniz üzere daha çok işlemci ağırlıklı bir oyun olduğu için DLSS ve FSR destekleri oyunculara belki de büyük anlamda performans iyileştirmesi sağlamayabilir. Dolayısıyla bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.
 
Bu özelliklerin dışında geliştirici ekip Cloud Imperium, oyun için daha fazla optimizasyon üzerinde çalışmaya devam edeceğini aktarıyor. Ortaya çıkan raporlara göre şu anda AMD'nin en son teknolojiye sahip işlemcilerinde bile oyun 60 fps'in altına düşmeden oynanamıyor. Dolayısıyla daha fazla performans iyileştirmesinin yapılması bekleniyor.
 
Bunun dışında yeni güncelleme oyuna yeni hayvanları, karakter özelleştirmelerini ve daha fazlasını dahil ediyor. Oyuncular ayrıca yeni bir yıldız haritası bulabiliyor ve bu sayede yaratıkları avlayabiliyor. Oyunun şu anda Alpha 3.23 sürümünde olduğunu aktarabiliyoruz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 22 Dk önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 1 Saat önce The Sims Benzeri Life by You Sürümü Süresiz Olarak Ertelendi 20 Mayıs IGG Dünyanın İlk Uluslararası Çevrimdışı SLG Turnuvası’nı Düzenledi! 20 Mayıs Ghost of Tsushima En İyi Tek Oyunculu "Playstation PC" Oyunu Oldu! 20 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler