Star Wars Battlefront II'nin Epic Games Store'da Ücretsiz Olmasından Sonra Oyunun Sunucuları Çöktü

17.01.2021 16:45 Gazali Çetinkaya

 
DICE'ın 2017'de piyasaya sunduğu Star Wars Battlefront II geçtiğimiz günlerde Epic Games Store'da ücretsiz olunca oyunun sunucuları da çöktü.
 
EA Help resmi twitter hesabı, oyunun Epic Games Store'da ücretsiz olmasıyla birlikte inanılmaz sayıda oyuncunun katıldığını ve sunucuları büyütmeye çalıştıklarını açıkladı.
 
EA Help, sunucu kapasitesi sorununun şu anda düzelttiğini belirtiyor fakat bazı kullanıcılar 623, 918 ve 721 kodlu bağlantısı hataları görmeye devam ettiklerini ifade ediyor. Hâlâ %100 çözülebilmiş gibi görünmüyor.
 
Star Wars Battlefront II Celebration Edition'ı buradan 21 Ocak 18:59'a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bir sonraki ücretsiz oyun Galactic Civilizations III olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Wars Battlefront II Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Dice Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: FPS Çıkış Tarihi: 17 Kasım 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Anthem Next İptal Edildi 1 Saat önce Hayatta Kalma Korku Oyunu Dark Moonlight PC için Duyuruldu 2 Saat önce Bomb Rush Cyberfunk 2022'ye Ertelendi 3 Saat önce Returnal ‘Atropos’ Fragmanı 3 Saat önce Cyberpunk 2077 1.2 Yaması Ertelendi 4 Saat önce