Star Wars Outlaws İçin Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

11.06.2024 13:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği Star Wars temalı açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yepyeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan içeriğe bakacak olursak 10 dakikalık bir oynanış görüntüsü bizlere sunuluyor.
 
Ubisoft Forward etkinliği kapsamında yepyeni içerikler geldi
 
 
 
Yakın zamanda gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliği kapsamında sunulan oynanış tanıtım videosu içerisinde ana karakterimiz Kay Vess'i doğrudan gözlemleyebiliyor ve onun büyük bir göreve çıktığını aktarabiliyoruz. Buna ek olarak videoda yanımızda yer alan sadık yoldaşımız Nix'e de yer veriliyor. Aynı zamanda burada karakterlerin geçmişine doğru bir yolculuk yapılıyor.
 
Star Wars Outlaws oyununda oyuncular keşfedilecek farklı bölgelere doğru adım atabiliyor ve açık dünyayı dilediği gibi arşınlayabiliyor. Yeni oynanış videosunda aynı zamanda oyun yönetmeni Mathias Karlson görevlerden birini detaylı bir şekilde anlatıyor.
 
Video içeriğine daha fazla girecek olursak ana karakterimiz Kay, Tatooine'deki bir silahşör hakkında detaylı bir bilgi topluyor. Trailblazer adlı gemisiyle seyahat ederken ana karakterimiz, korsanlar tarafından saldırıya uğrayan bir yük gemisinin yardımına doğru koşuyor. Burada tüm detayları ile beraber oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz.
 
Beklenen yapımlar arasında bulunan Star Wars Outlaws, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Ubisoft Store üzerinden 30 Ağustos'ta çıkacak.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler