Star Wars: Squadrons Geliştiricisi Birden Fazla Yeni Proje Üzerinde Çalışıyor

10.10.2020 01:37 Gazali Çetinkaya

 
Star Wars: Squadrons'un geliştiricisi Motive Studios birden fazla henüz duyurulmamış proje üzerinde çalışıyor.

Motive Studios genel müdürü Patrick Klaus, yeni bir göreve çıktıklarını ve oyuncuların kendi benzersiz hikayelerini yaratmalarını, tecrübe etmelerini, yaşamalarını ve paylaşmalarını sağlamak istediklerini belirtti.

"Geliştirilmekte olan birkaç projemiz var. Gizli oldukları için ne yazık ki şu an çok az şey paylaşabilirim. Söyleyebileceğim şey, Star Wars: Squadrons'un başarısından dolayı stüdyo çok tutkulu ve yenilik getirmek konusunda çok arzulu."

Bu projelerin yeni bir IP mi yoksa Star Wars gibi mevcut bir seri mi olacağı sorulduğunda Patrick Klaus inovasyon ve hayranların favori markalarının karışımı cevabını verdi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Wars: Squadrons Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Electronic Arts Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Action Çıkış Tarihi: 2 Ekim 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Kratos Fortnite'a Geliyor 02 Aralık Smash.gg, Microsoft Tarafından Satın Alındı! 02 Aralık Medal of Honor: Above and Beyond Multiplayer Fragmanı 02 Aralık Sunless Sea Geliştiricisi İki Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor 02 Aralık IEM Global Challenge 2020 Grupları Belli Oldu! 02 Aralık