Starbreeze System Shock 3'ün Yayıncılık Haklarını OtherSide Entertainment'a Geri Sattı

12.02.2019 10:52 Gazali Çetinkaya

 
İsveç merkezli video oyun yayıncısı ve geliştiricisi Starbreeze Studios, System Shock 3'ün yayıncılık haklarını oyunun geliştiricisi OtherSide Entertainment'a geri sattığını duyurdu.

System Shock 3'ün geliştirilmesi ile alakalı olan tüm masraflar Starbreeze Studios'a geri ödenecek. Starbreeze Studios 2017'de oyunun yayıncılık haklarını satın aldığında geliştirme sürecini kısmen finanse etti.

Starbreeze Studios CEO'su Mikael Nermark tarafından yapılan açıklama: "Projeyi OtherSide ile tamamlayamayacak olmamız üzücü olsa da, yayıncılık haklarını geri satmamızın bizim için en iyi çözüm olduğuna inanıyorum. System Shock 3 oyun endüstrisinin efsane ismi Warren Spector ile işbirliği içinde geliştirilen harika bir oyun ve çıkış yaptığını görmek için sabırsızlanıyorum."

Starbreeze Studios yakında gelecek oyunlar Doublefine Productions'dan Psychonauts 2 ve Mohawk Games'ten 10 Crowns'un yayıncılık haklarını kendilerinde tutacak.

System Shock 3'ün çıkış tarihi henüz duyurulmadı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
System Shock 3 Platformlar: PC Geliştirici: OtherSide Entertainment Dağıtıcısı: Starbreeze Publishing Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (22 - 26 Nisan) 2 Saat önce Grand Theft Auto VI Eski Rockstar Games Çalışanının Öz Geçmişinde Göründü 2 Saat önce Viking RPG Rune için Erken Erişim Sürecinden Vazgeçildi, Tam Sürüm Bu Yılın Sonlarında Çıkacak 3 Saat önce Steel Division 2 Çıkış Tarihi 20 Haziran'a Ertelendi 4 Saat önce MSI 2019 Ön Eleme Kura Çekimi 23 Nisan Tarihinde Gerçekleşecek 21 Nisan