SteamWorld Heist II için Yeni Bir Fragman Videosu Yayınlandı

19.05.2024 16:15 Umut Tandoğan

 
 
Yayıncı Thunderful Games ve geliştirici Image & Form Games, sıra tabanlı RPG devamı SteamWorld Heist II için yeni bir fragman videosu yayınladı.
 
SteamWorld Heist II, 8 Ağustos'ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam aracılığıyla çıkacak.
 
SteamWorld Heist II'de oyuncular açık denizlerde komik ve heyecan verici bir maceraya atılıyor ve Steambot'lardan oluşan ayaktakımının yanında Kaptan Leeway rolünü üstleniyorlar. Oyuncular, metal uzuvların ve mekanik kalplerin paslanmasına neden olan ölümcül su krizinin gizemini çözmek için yelken açarken, yukarıda ve aşağıda geniş ufukları keşfedecekler.
 
Kaptan olarak mürettebatınızın kaderini elinizde tutuyorsunuz. Onları farklı silahlarla donatın, yeteneklerini ve ekipmanlarını özelleştirin ve karşınıza çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelmek için zengin iş sistemini kullanın.
 
Fragman Videosu 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bilim Kurgu Temalı Rol Yapma Oyunu Exodus'tan Yeni Fragman 14 Haziran Gears of War: E-Day Fragmanı Gerçek Zamanlı Görüntülerden Oluşmuyordu 14 Haziran Prince of Persia: The Lost Crown Steam Platformuna Geliyor 14 Haziran Yeni Fallout New Vegas Modu Oyuna Fizik Tabanlı Araçlar Ekliyor 14 Haziran LEC Yaz Mevsimi 2024'te 2. Hafta Karşılaşmaları Yarın Başlıyor! 14 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler