The Elder Scrolls III: Morrowind Rebirth Modu için Yeni Sürüm Yayınlandı

18.11.2023 15:23 Mehmet Tandoğan

 
 
Mod geliştirici 'trancemaster_1988', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls III: Morrowind için Rebirth Modunun 6.5 sürümünü yayınladı. 6.5 sürümü, Vivec City'yi geliştiriyor ve Dagoth Ur'a yeni bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca kullanabileceğiniz yeni zırhlar ve silahlar da bu sürümle geliyor.
 
Yeni içerikler ve hata düzeltmeleri yer alıyor 
 
 
 
Rebirth modunun yeni sürümü sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda  bazı hataları düzeltiyor ve grafikleri daha da iyi hale getiriyor. Bilmeyenler için Morrowind Rebirth, Bethesda'nın klasik rol yapma oyununun tamamen yeniden düzenlenmiş sürümü olarak karşımıza çıkıyor.
 
Bu mod, görmeniz ve yapmanız için sayısız yeni ayrıntılar, silahlar, zırhlar ve çok daha fazlasını oyuna dahil ediyor. Temel olarak bu klasik TES oyununu tekrar oynamak isteyenler için mutlaka sahip olunması gereken bir mod diyebiliriz.
 
İlgilenen modu aşağıdaki linkten indirebilir. 
 
Morrowind Rebirth 6.5

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Elder Scrolls III: Morrowind Platformlar: PC Geliştirici: Bethesda Game Studios Dağıtıcısı: Bethesda Tür: RPG Çıkış Tarihi: 29 Nisan 2002
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler