The Expanse: A Telltale Series için sahne arkası videosu yayınlandı

24.03.2023 20:35 Mehmet Tandoğan

 
 
Telltale serisinin klasik yapısını bizlere aktaracak olan bilim kurgu temalı hikaye odaklı macera oyunu The Expanse için sahne arkası videosu yayınlandı. Deck Nine ekibi tarafından geliştirilen bu proje içerisinde yine daha önce aşina olduğumuz önemli seçimler, çözmemiz gereken bulmacalar ve daha fazlası yer alacak.
 
Klasik seçimli yapı bizleri bekliyor
 
 
 
Telltale ekibi geçtiğimiz süreçte The Wolf Among Us II oyununu bildiğiniz üzere erteledi ve tüm odağını bu oyuna adadığını belirtti. Bu kapsamda The Expanse: A Telltale Series'in ilk bölümünün bu yaz içerisinde çıkması planlanıyor.
 
Oyun için yayınlanan yeni sahne arkası videosunda, oyun içerisinde yer alan karakterlerden bazıları, çeşitli uzay atmosferi, karakterler arası diyaloglar, oynanış sekansları, ara sahneler ve daha fazlası yer alıyor.
 
Bu yeni Telltale oyunu Life is Strange: True Colors'ın arkasındaki stüdyo Deck Nine tarafından geliştiriliyor. Deck Nine ve Telltale iş birliği kapsamında geliştirilen bu yapımda iki stüdyonun imzası bulunuyor. 
 
Sahne arkası videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Arizona Sunshine II PS VR2 ve SteamVR için geliyor 47 Dk önce Firewalk ekibinden yeni PvP odaklı nişancı oyunu Concord geliyor 1 Saat önce Marvelous, Rune Factory 6 oyununu duyurdu 2 Saat önce Naughty Dog ekibinden üzen haber: The Last of Us Multiplayer ertelendi! 27 Mayıs Amazon Prime Gaming Haziran ayı ücretsiz oyunları açıklandı 27 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler