The King of Fighters XV için King of Dinosaurs Fragmanı Yayınlandı

21.07.2021 13:07 Mehmet Tandoğan

 
 
SNK, The King of Fighters XV için oynanabilir karakter King of Dinosaurs'u (Hikaru Hanada tarafından seslendirildi) tanıtan yeni bir fragman yayınladı.
 
Daha önce tanıtılan karakterler arasında Ramon, Vanessa, Luong, Blue Mary, Ralf Jones, Clark Still, Leona Heidern, Ryo Sakazaki, Robert Garcia, Chris, Shermie, Mai Shiranui, King, Yashiro Nanakase, Terry Bogard, Yuri Sakazaki, Andy Bogard, Chizuru Kagura, Kyo Kusanagi, Joe Higashi, Iori Yagami, Benimaru Nikaido, Meitenkun ve Shun’ei yer alıyor.
 
The King of Fighters XV, 2022 yılının ilk çeyreğinde Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC için çıkacak.
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The King of Fighters XV Platformlar: PC Geliştirici: SNK CORPORATION Dağıtıcısı: SNK CORPORATION Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
A Memoir Blue PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch, PC ve iOS için Duyuruldu 4 Saat önce Neon White Oynanış Tanıtım Fragmanı 4 Saat önce The Artful Escape 9 Eylül'de Çıkış Yapacak 4 Saat önce Marvel’s Avengers - Black Panther: War for Wakanda 17 Ağustos'ta Çıkıyor 4 Saat önce SkateBIRD 16 Eylül'e Ertelendi 4 Saat önce