The Mario Maker 2 Tasarımcısı Görülmedik Bir Bölüm Ortaya Çıkarttı

09.08.2019 12:43 Nursema Emre

 
The Mario Maker serisi, oyuncularına kendi bölümlerini yaratma şansı tanır. Geçtiğimiz günlerde The Mario Maker 2'deki haftanın en iyi bölümlerini sizler için derlemiştik. Eğer haberimizi merak ediyorsanız buradan okuyabilirsiniz.
 
The Mario Maker 2'deki Japon bir tasarımcı olan Negitendo geçen hafta '3D Maze House' isimli bir bölüm yükledi, bu bölüm Mario Maker'ın aslında ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunun da bir göstergesi.
 
Negitendo, standart bir Mario bölümünden oldukça farklı bir bakış açısını oyunculara sunmuş, eğer siz de bu Mario Maker bölümünü oynamak istiyorsanız P59-698-55G koduyla bu bölüme erişebilirsiniz.
 
Bölümün videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded 28 Temmuz'da Xbox One ve PC'de Erken Erişime Açılacak 4 Saat önce E3 2020 Dijital Etkinliği de İptal Edildi 5 Saat önce ininal Online Zula Turnuvası Eşleşmeleri Belli Oldu! 5 Saat önce Flashpoint CS:GO Turnuvasında Playoff Karşılaşmaları Belirlendi! 5 Saat önce Journey to the Savage Planet ve Football Manager 2020 Xbox Game Pass'e Geliyor 5 Saat önce