The Sims 5'in Oyun Haritası Sızdırıldı!

30.03.2024 21:26 Mehmet Tandoğan

 
Electronic Arts bünyesinde geliştirilen The Sims 5 oyunundan çeşitli detaylar sızdırıldı. Kod adı Project Rene olan serinin devam oyununun tam haritası şu anda açığa çıkmış durumda. Geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde oyunun PC sürümünün detayları internete yayılmıştı.
 
The Sims 5 oynaması ücretsiz olacak
 
 
Reddit platformu üzerinde yer alan 'DzXAnt22' adındaki bir kullanıcı, The Sims 5 oyunundan çeşitli ekran görüntüleri paylaştı. Ekran görüntülerine bakacak olursak oyunun doğrudan hangi haritaya sahip olacağını görebiliriz. Merak edenler için görüntülerde yer alan kırmızı alanlar oyunun test aşamasında mevcut olan kısımları temsil ediyor.
 
The Sims 5 oyunu hakkında şu ana kadar bildiklerimizi aktaracak olursak oynaması ücretsiz bir yapıya sahip olacağını söyleyebiliriz. Tahmin edilene göre Electronic Arts ücretsiz model yapısını koruyarak ücretli ek paket sistemini oyuna dahil edecek ve para kazanma yöntemini ek paketlerden sağlayacak.
 
Öte yandan Kasım 2022 içerisinde alfa öncesi bazı görüntülerin sızdırıldığını gördük. Bu görüntüler, geliştirici ekibin The Sims 5'i resmi olarak açıklamasından bir ay sonra ortaya çıktı. Kod adı Project Rene olan bu yeni The Sims oyunu serinin köklerine bağlı kalmayı hedefliyor.
 
Sızdırılan tüm görüntülere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 48 Dk önce EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 1 Saat önce Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 4 Saat önce Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 6 Saat önce GeForce Now'a Nisan Ayında 10 Yeni Oyun Ekleniyor 8 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler