The Starbites: Taste of Desert 2024 Yılında Konsollar ve PC için Çıkıyor

19.11.2023 16:53 Umut Tandoğan

 
 
Koreli geliştirici IKINAGAMES, sıra tabanlı RPG The Starbites: Taste of Desert'ın 2024'te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Bir kızın uçsuz bucaksız çöl gezegeni "Acı"da büyüme ve macerasının hikayesi. Acı, uzay savaşının etkisiyle çöl haline gelmiş bir gezegendir. Savaşın izleri nedeniyle çöle düşen parçaları veya hazineleri arayarak geçimini sağlayan bir kızın kaderi, “Kahin” sayesinde tamamen değişmeye başlar.
 
Yapay zeka agresifleşiyor, gezegenin her yerinde anormallikler var... Bitter'ın gizli sırlarını keşfedin ve yeni bilgiler öğrenmek için çeşitli karakterlerle ilişkiler kurun. Starbites: Taste of Desert sahadan malzeme topluyor ve Mekke'yi güçlendiriyor. Maceranızda tanıştığınız arkadaşlarınızla birlikte büyüyen hikaye tipi bir RPG'dir.
 
Fragman Videosu 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 17 Dk önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 1 Saat önce The Sims Benzeri Life by You Sürümü Süresiz Olarak Ertelendi 20 Mayıs IGG Dünyanın İlk Uluslararası Çevrimdışı SLG Turnuvası’nı Düzenledi! 20 Mayıs Ghost of Tsushima En İyi Tek Oyunculu "Playstation PC" Oyunu Oldu! 20 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler