The Starbites: Taste of Desert 2024 Yılında Konsollar ve PC için Çıkıyor

19.11.2023 16:53 Umut Tandoğan

 
 
Koreli geliştirici IKINAGAMES, sıra tabanlı RPG The Starbites: Taste of Desert'ın 2024'te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Bir kızın uçsuz bucaksız çöl gezegeni "Acı"da büyüme ve macerasının hikayesi. Acı, uzay savaşının etkisiyle çöl haline gelmiş bir gezegendir. Savaşın izleri nedeniyle çöle düşen parçaları veya hazineleri arayarak geçimini sağlayan bir kızın kaderi, “Kahin” sayesinde tamamen değişmeye başlar.
 
Yapay zeka agresifleşiyor, gezegenin her yerinde anormallikler var... Bitter'ın gizli sırlarını keşfedin ve yeni bilgiler öğrenmek için çeşitli karakterlerle ilişkiler kurun. Starbites: Taste of Desert sahadan malzeme topluyor ve Mekke'yi güçlendiriyor. Maceranızda tanıştığınız arkadaşlarınızla birlikte büyüyen hikaye tipi bir RPG'dir.
 
Fragman Videosu 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Point Blank Güncellenmiş Harita Taktikleri 30 Kasım Crash Bandicoot Serisi İçerisinde Öne Çıkan Oyunlar 30 Kasım Tom Clancy's Hangi Oyunlar Var: Öne Çıkanlar 30 Kasım Metal Gear Solid: Tüm Oyunlar 30 Kasım Öne Çıkan Need for Speed Oyunları 30 Kasım
Forumdan Konular
DH'den Haberler