The Witcher 3'ün Yeni Nesil Versiyonu Bazı Hayran Yapımı Modları Kullanabilir

07.05.2021 15:04 Gazali Çetinkaya

 
The Witcher 3: Wild Hunt'ın çeşitli görsel ve teknik iyileştirmeler içerecek yeni nesil versiyonu PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geliştiriliyor.
 
CD Projekt RED, oyunun yeni nesil versiyonunda mod topluluğundan yardım alabilir.
 
The Witcher 3 HD Reworked Project modunun yaratıcısı Halk Hogan, CD Projekt RED'ten iş birliği için resmi bir mail aldığını ve The Witcher 3 HD Reworked Project'in büyük ihtimalle yeni nesil versiyona dahil olacağını ifade etti.
 
Ardından CD Projekt RED de Kotaku'ya yaptığı açıklamada, "The Witcher 3: Wild Hunt'ın yeni nesil versiyonu için kendi geliştirme çabalarımıza ek olarak ayrıca çeşitli modların yaratıcılarıyla görüşme halindeyiz." diye belirtti.
 
CD Projekt RED, henüz taraflar arasında herhangi bir bağlayıcı bir anlaşma yapılmadığını ekledi.
 
The Witcher 3: Wild Hunt'ın yeni nesil versiyonu 2021'in ikinci yarısında çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Witcher 3: Wild Hunt Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 19 Mayıs 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 26 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran