Tiny Tina’s Wonderlands 23 Haziran'da Steam'e Geliyor

21.06.2022 21:13 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı 2K ve geliştirici Gearbox Software, tüm platformlarda geçerli olacak genişletme içeriği Molten Mirrors'ın 23 Haziran'da çıkış yapacağını duyurdu. Bunun yanı sıra bu DLC ile beraber oyun aynı gün Steam platformuna gelecek.
 
Tiny Tina's Wonderlands ilk olarak 25 Mart'ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yaptı. 
 
Molten Mirrors'da oyuncular, dağda bulunan kalenin derinliklerinde kayıp ruhlar sürüsünün efendisi olan Ruh Muhafızı Fyodor ile savaşacak. Oyunlar kalenin savunmasını alt etmesi gerekecek. Alt edilecek tuzaklar arasında kule savunması, alev alev yanan fırınlar, kemik kıran çekiçler ve daha fazlası bulunuyor.
 
Oyuncular, bu savunma mekanizmalarını alt etmek için yeni silahları, teçhizatları ve diğer oyun içi öğeleri kullanması gerekiyor. Molten Mirrors hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1286680/Tiny_Tinas_Wonderlands/

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tiny Tina’s Wonderlands Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Gearbox Software Dağıtıcısı: 2K Games Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 25 Mart 2022
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Need for Speed Unbound İnceleme Puanları 2 Saat önce Digimon Survive Satışları 500 Bini Aştı 3 Saat önce Disney Speedstorm için CGI Fragman Yayınlandı 3 Saat önce Tom Clancy's Serisi Steam'de indirimde: Yüzde 75'e Varan Fırsatlar 02 Aralık Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı 02 Aralık