Twitch Türkiye Abonelik Fiyatlarına Büyük Zam Geliyor!

21.02.2024 15:01 Mehmet Tandoğan

 
 
Genel olarak oyun canlı yayınlarının düzenlendiği ve platformlar arasında ön plana çıkan Twitch, ülkemizde abonelik fiyatlarını yükseltiyor. Standart abonelik fiyatının 10 liradan 44 liraya çıkmasını öngören bu fiyat artışı 28 Mart'tan itibaren geçerli olacak.
 
Twitch aboneliklerinde fiyatlar yenileniyor 
 
 
Bildiğiniz üzere Twitch platformunun rakibi KICK, yakın zamanda tüm dünyada sağlam bir çıkış yaptı. Abonelik fiyatları ile beraber dikkat çeken ve yayıncılara daha fazla para kazandırmayı hedefleyen bu platform sonrasında Twitch yetkilileri harekete geçti ve kendi özelinde abonelik fiyatları artmaya hazırlanıyor. Şimdi ise bu değişiklikler önümüzdeki ay devreye girecek.
 
Abonelik fiyatlarına bakacak olursak, kademe bir 10 Türk Lirasından 44 Türk Lirasına, kademe iki 20 Türk Lirasından 88 Türk Lirasına, kademe üç ise 50 Türk lirasından 216 Türk Lirasına yükselmeye hazırlanıyor. Peki siz bu fiyat artışlarını nasıl buluyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
CCT Sezon 1 Global Finalleri'nde Playoff Karşılaşmaları Başlıyor! 8 Dk önce Yarış Oyunu NeoSprint, 27 Haziran'da Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 9 Dk önce MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 1 Saat önce Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 1 Saat önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 2 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler