Ubisoft, Skull and Bones için 7 Temmuz'da Canlı Yayın Etkinliği Düzenleyecek

05.07.2022 22:10 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Singapore, 7 Temmuz TSİ 21:00'de Skull and Bones Worldwide Gameplay Reveal adlı canlı yayın etkinliğine ev sahipliği yapacağını duyurdu. Canlı yayın etkinliği başlamadan önce 15 dakikalık bir ön gösterim sunulacak. Etkinliği YouTube üzerinden izleyebileceksiniz.
 
Ön gösterimin sürprizlerle dolu olacağı belirtiliyor. Ana gösteri Skull and Bones'a, Ubisoft'un korsanlığa benzersiz yaklaşımına ve geliştiricilerle sahne arkasına özel bir bakış sunacak. 
 
Skull and Bones ilk olarak E3 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyuruldu. Ancak yakın zamanda Brezilya Derecelendirme Kurulu'da dahil olmak üzere birçok bölgede PlayStation 5, Xbox Series ve Stadia için derecelendirildi. Bu derecelendirilmeler Skull and Bones'un bu konsollara da geleceğini gösteriyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Skull & Bones Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 3 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 3 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 4 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 5 Saat önce Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Yeni Karakter Geliyor 5 Saat önce