Ubisoft ve Massive Entertainment Açık Dünya Star Wars Oyunu Duyurdu

13.01.2021 16:10 Gazali Çetinkaya

 
Lucasfilm Games ile Tom Clancy's The Division serisinin arkasındaki Ubisoft stüdyosu Massive Entertainment, yeni bir Star Wars projesi üzerinde çalışmak için ortaklıklarını duyurdu.
 
Hikaye odaklı açık dünya bir oyun olacak.
 
The Division 2 ve The Crew yönetmeni Julian Gerighty bu projede kreatif direktör rolünü üstleniyor. Snowdrop oyun motorunu kullanacak.

Geliştirme sürecinin henüz çok başlarında.
 
Ubisoft CEO'su Yves Guillemot, daha önce yapılmış her şeyden farklı bir orijinal Star Wars macerası yaratacaklarını belirtti.

Star Wars oyun lisansı 2023'e kadar Electronic Arts'ın elinde. Disney'den Sean Shoptaw tarafından belirtilene göre "Electronic Arts bizim için çok stratejik ve önemli bir ortak oldu ve ileriye dönük olarak da öyle olmaya devam edecek. Ancak diğerlerine de yer varmış gibi hissettik."

İlgili İçerik Yorumlar 30 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Puzzle Quest 3 Duyuruldu 20 Dk önce Activision Blizzard'ın Piyasa Değeri 72 Milyar Doları Aştı 1 Saat önce SteelSeries Sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası Kayıtları Başladı 2 Saat önce Galactic Civilizations III Epic Games Store'da Ücretsiz, Haftaya Dandara: Trials of Fear Edition 2 Saat önce Cs_Summit, 7. Turnuvasıyla 25 Ocak'ta Geri Dönüyor! 2 Saat önce