Warner Bros Ceo'su: Suicide Squad Kill the Justice League Hayal Kırıklığı

13.05.2024 20:23 Mehmet Tandoğan

 
 
Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından yayınlanan Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Şimdi ise yayıncı ekibin CEO'su David Zaslav, son kazanç açıklamasında oyunun tam bir hayal kırıklığı olduğunu aktarıyor.
 
Suicide Squad beklentiyi karşılayamadı
 
 
 
Suicide Squad: Kill the Justice League bildiğiniz üzere servis tabanlı bir yapıyı içeriyor ve oyuncular tarafından büyük oranda eleştiriliyor. Çıkışı ile beraber büyük ses getirmeyi hedefleyen ancak ne yazık ki beklentileri karşılamayan yapım, daha önce Batman: Arkham serisini geliştiren Rocksteady Studios tarafından bizlere sunuluyor. Dolayısıyla bu üçlemeyi yapan ekipten böyle bir oyunun bizlere sunulması gerçekten de üzücü.
 
Yine Warner Bros tarafından yayınlanan diğer bir açık dünya aksiyon rol yapma oyunu olan Hogwarts Legacy'den örnek verecek olursak, bu yapım Suicide Squad oyunundan daha fazla kazandırdığını söyleyebiliriz. Tek oyunculu bir yapıyı bünyesinde barındıran Harry Potter temalı Hogwarts Legacy, 2023 yılının başarılı bir örneği. Yani bir oyunun çok kazandırması için illa servis tabanlı olması gerekmiyor.
 
İlerleyen süreçte ekipler servis oyunlarına devam eder mi etmez mi, orası tartışılır. Ancak oyuncular bu tarz oyunlara oldukça ters bakıyor ve böyle bir oyunun tutulması bir hayli zor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
RPG Card-en-Ciel, 24 Ekim'de Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 1 Dk önce RPG Tales of the Rays, 23 Temmuz'da Japonya'da Hizmeti Sona Eriyor 13 Dk önce CCT Sezon 1 Global Finalleri'nde Playoff Karşılaşmaları Başlıyor! 24 Dk önce Yarış Oyunu NeoSprint, 27 Haziran'da Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 25 Dk önce MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 1 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler