Watch Dogs: Legion'ın 4.5 Güncellemesi PS5 ve Xbox Series için 60FPS Performans Modu Ekleyecek

15.05.2021 18:59 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft, Watch Dogs: Legion'ın 4.5 güncellemesiyle birlikte PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarına 60FPS performans modunun ekleneceğini duyurdu.

Watch Dogs: Legion şu anda PlayStation 5 ile Xbox Series X'te ray tracing açık bir şekilde dinamik 4K çözünürlükte 30 kare hızında ve Xbox Series S'te ray tracing açık olarak dinamik 1080p çözünürlükte 30 kare hızında çalışıyor.
 
Ubisoft, websitesi üzerinde yayınladığı blogda, 60FPS performans modunun yeni nesil konsol oyuncuları tarafından en çok istenen özelliklerden biri olduğunu belirtti.
 
4.5 güncellemesi ayrıca Tactical Op ile Project OMNI görevlerini ekleyecek ve yeni çıkan indirilebilir içerik karakteri Mina ile ilgili bazı hataları giderecek.

Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı açıklanmadı.

4.0 güncellemesi bu ayın başında yayınlanmıştı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Watch Dogs: Legion Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
NVIDIA GeForce RTX 3080'de Halo Infinite 4K/Ultra Ekran Görüntüleri 28 Dk önce The Legend of Zelda Wind Waker Unreal Engine Videosu 1 Saat önce Yeni Resident Evil Village Modu Chris Redfield'ı Bruce Willis ile Değiştiriyor 1 Saat önce Diablo 2 için Median XL Moduna Yeni Güncelleme Geliyor 1 Saat önce Nippon Ichi Software Yeni Oyunu için Web Sitesi Kurdu 1 Saat önce