Xbox Live Gold Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

23.11.2021 21:48 Mehmet Tandoğan

 
 
Microsoft, Aralık ayı için Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz oyunları duyurdu. Duyurulan oyunlar ise şöyle:
 
Xbox One
 
- The Escapists 2: Tüm ay boyunca mevcut - Üret, Çal, Dövüş ve Kaç! The Escapists 2'de bir mahkumun hayatını yaşarken dünyanın en iyi korunan hapishanesinden kaçma zamanı geldi. Üstelik şimdi çok oyunculu özelliğiyle! Kaçmak için gerekenlere sahip misin?
- Tropico 5 - Penultimate Edition: 16 Aralık'tan 15 Ocak'a kadar - Eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan popüler "diktatörlük simülasyonu" serisinin yeni oyununda Tropico ulusunun adasına geri dön. Hanedanlığını koloniler döneminin başından 21. yüzyıla kadar genişlet.
 
Xbox 360 
 
- Orcs Must Die!: 1 - 15 Aralık - Robot Entertainment ve Mastertronic tarafından oyunculara sunulan bir aksiyon-kule savunma oyunu.
- Insanely Twisted Shadow Planet: 16 - 31 Aralık - Insanely Twisted Shadow Planet, Shadow Planet Productions tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Xbox 360 ve Microsoft Windows için yayınlanan bir nişancı bulmaca video oyunudur.
 
Duyuru videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Live Gold Platformlar: XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Servis Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık