Xbox Live Gold Ekim 2021 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

28.09.2021 22:23 Mehmet Tandoğan

 
 
Microsoft, Ekim 2021 için Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz oyunları duyurdu.
 
Xbox One 
 
- Aaero: Tüm ay boyunca kullanılabilir - İki kişiden oluşan bağımsız mikro stüdyo ‘Mad Fellows’, yüksek hızlı bilim kurgu nişancı aksiyonunu derin kuşatıcı müzik parçalarıyla sentezleyerek büyüleyici bir görsel-işitsel deneyim olan Aaero oyununu sunuyor.
- Hover: 16 Ekim'den 15 Kasım'a kadar - Hızlı tempolu tek ve çok oyunculu parkur oyununun heyecanını yaşayın.
 
Xbox 360
 
- Castlevania: Harmony of Despair: 1-15 Ekim arası - Castlevania: Harmony of Despair, 2011 yılında PlayStation 3 oyunu ve Xbox 360 için yayınlanan Castlevania serisindeki bir platform macera oyunudur.
- Resident Evil: Code Veronica X: 16-31 Ekim arası - Raccoon City sadece başlangıçtı. Kardeşler hayatta kalmak için Umbrella'nın ölümcül tesisindeki zombilere ve diğer yaratıklara karşı mücadele ederken Claire ve Chris Redfield'ın kabusu devam ediyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Live Gold Platformlar: XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Servis Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim