Yarış Oyunu NeoSprint, 27 Haziran'da Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor

21.05.2024 13:07 Umut Tandoğan

 
 
Yayıncı Atari ve geliştirici Headless Chicken, arcade yarış oyunu NeoSprint'in PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Steam) ve Atari VCS için 27 Haziran'da çıkış yapacağını duyurdu.
 
Atari'nin en yeni sürümü olan NeoSprint'in kökleri, 70'lerin sonundaki Sprint atari yarış oyunları serisine dayanmakta. NeoSprint, orijinalin 2D'sinden 3D izometrik pistlere geçiş yapıyor ve sekiz oyuncuya kadar tek ekranda ciddi bir yarış eğlencesi sunuyor. Sefer, Grand Prix, Engel Parkuru ve Zamana Karşı Mücadele modlarında tonlarca oyun deneyimi mevcut ve oluşturma ve paylaşma araçları, parkurlarınızı paylaşmanıza ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla en hızlı zamanlar için yarışmanıza olanak tanıyor.
 
NeoSprint, Atari'nin uzun süredir hizmet veren sanat yönetmeni John Kauderer tarafından tasarlanan ve Kosta Rika merkezli Headless Chicken stüdyosu tarafından geliştirilen bir tutku projesi. 
 
NeoSprint, geliştirme sırasında Atari VCS'de özel olarak erken erişim oyunu olarak tanıtıldı. Ekip, oyunun birçok yönünü iyileştirmek ve geliştirmek için VCS topluluğundan gelen geri bildirimlerden yararlandı. 
 
Duyuru Videosu 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Steam’e 839 Milyon Dolarlık Dava: Rekabeti İhlal Ediyor! 2 Saat önce PlayStation 5 Konsollarına Discord Sesli Sohbet Özelliği Geliyor 3 Saat önce PlayStation Plus'a Haziran Ayında Eklenecek Oyunlar Açıklandı 5 Saat önce Jurassic Park: Survival'dan İlk Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 6 Saat önce Lego Horizon Adventures Işın İzleme Desteğine Sahip Olacak 8 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler