Yeni Saints Row'dan 8 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

21.10.2021 12:05 Mehmet Tandoğan

 
 
GameInformer, yeni Saints Row oyunundan 8 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınladı. Bu video, alfa öncesi oynanış görüntülerini içeriyor. Bu yüzden final sürümü temsil etmiyor. 
 
Saints Row, üçüncü şahıs bir aksiyon oyunu olacak ve derinlemesine karakter oluşturma ekranına sahip olacak. Oyuncular özel arabalarını bir garajda saklayabilecek ve araçlarını özelleştirebilecek. Ayrıca  co-op oynanışı destekleyecek. Ancak platformlar arası çapraz oynamayı desteklemeyecek. 
 
Parlak ışıklar ve büyük bir şehir - şimdiye kadarki en büyük ve en iyi Saints Row şehrine hoş geldiniz. Bu şehirde yapılacak çok şey var. Ancak tek bir amacınız var: Yeni bir suç imparatorluğu kurmak. Marshall, Los Panteros ve The Idols'un hakim olduğu bu bölgelerin kontrolünü ele geçirin.

Saints Row, 25 Şubat 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve  Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oynanış videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Saints Row Reboot Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Volition Dağıtıcısı: Deep Silver Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 25 Şubat 2022
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak