Ys VIII: Lacrimosa of Dana Bu Yaz Switch'e Geliyor

12.01.2018 08:23 Gazali Çetinkaya

 
   Falcom'un aksiyon rol yapma oyunu Ys VIII: Lacrimosa of Dana bu yaz Switch için çıkış yapacak, NIS America Nintendo Direct Mini esnasında duyurdu.


   Ys, 8 yılda ilk kez yepyeni bir macerayla döndü! Adol batık alevi uyandırdı ve lanetli bir adada mahsur kaldı. Orada, o ve kurtarılmış yolcular, kurtarılan adadaki korkunç hayvanlara ve gizemli ören yerlerine meydan okumak için bir köy kuruyorlar. Bununla birlikte, Adol bilinmeyen bir dünyada yaşayan esrarengiz mavi saçlı bir kızın hayalini kurmaya başlar. Adol'a katılın, lanetli adanın bildiklerini ve Ys VIII: Lacrimosa of DANA'daki mavi saçlı kız Dana'u çözdükten sonra!
 
   Ys VIII: Lacrimosa of Dana şu anda PlayStation 4 ve PS Vita üzerinde ulaşılabilir durumda. Oyun 30 Ocak'ta PC için çıkış yapacak ve aynı gün PlayStation 4 ve PS Vita versiyonlari için yerelleştirme güncellemesi yayınlanacak. Bu yerelleştirme güncellemesi gramer hatalarını, yazım hatalarını, tutarsızlıkları düzeltecek ve diyalog ile karakterizasyona yeni bir bakış getirecek.

   Switch versiyonu duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (16 - 21 Temmuz) 3 Saat önce Gran Turismo Sport Beş Milyon Oyuncu Sayısını Aştı 4 Saat önce 24 Dakikalık Monster Hunter: World Behemoth Oynanış Videosu 8 Saat önce F1 2018 Klasik Araç Listesi 8 Saat önce Beyond: Two Souls 2.8 Milyon Kopya Sattı 8 Saat önce