Yu-Gi-Oh! Master Duel İndirmeleri 60 Milyona Ulaştı

02.04.2024 13:16 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Konami ekibinin üstlendiği Yu-Gi-Oh! Master Duel'in toplam indirme sayısı güncellendi. Açıklanan detaylara göre oyun 60 milyon indirme sayısını aşmış durumda.
 
Yu-Gi-Oh! Master Duel oyunculara ücretsiz paketler sunuyor 
 
 
 
Oynaması ücretsiz dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! Master Duel, ilk olarak 19 Ocak 2022 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkışını gerçekleştirdi. Ardından 27 Ocak 2022 tarihinde ise iOS ve Android için piyasaya sürüldü.
 
Geliştirici ekip, 60 milyonluk indirme sayısını kutlamak adına oyuna 23 Nisan'dan önce giriş yapan oyunculara toplamda 1.000 ücretsiz mücevher sunuyor. Ayrıca oyuncular, "Volcanic Emperor" ve "Bonfire" gibi yeni kartlar içeren ayrıca "Unchained" kartlarını sunan yeni "Blazing Arena" seçim paketinden üç ücretsiz içerik alabiliyor.
 
Son olarak Yu-Gi-Oh! Master Duel, 23 Nisan'a kadar oyun için mağaza araclığıyla mücevherlerde sınırlı süreli bir indirime gidiyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Yu-Gi-Oh! Master Duel Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Konami Dağıtıcısı: Konami Tür: Kart - Strateji Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
GTA 6 Oyun Fragmanı Gerçek Hayata Uyarlandı 14 Nisan Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 14 Nisan EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 14 Nisan Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 14 Nisan Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 14 Nisan
Forumdan Konular
DH'den Haberler