İptal Edilen Half-Life 2: Episode 4'ten Sekiz Saniyelik Oynanış Videosu

22.05.2020 18:47 Gazali Çetinkaya

 
 
Arkane Studios'un iptal edilen Half-Life 2: Episode 4 oyunundan çok kısa oynanış görüntüsü ortaya çıktı.

Oyun belgeselleri oluşturan Noclip, Arkane Studios'un geçmişi hakkında bir belgesel hazırlıyor ve önümüzdeki hafta YouTube üzerinden yayınlayacak. Onun öncesinde Half-Life 2: Episode 4'ten sekiz saniyelik oynanış görüntüsü gösterdiler.
 
Half-Life 2: Episode 4 ile ilgili olarak, Valve üçleme olması planlanan Half-Life 2 için daha sonra bir de yan oyun niteliğinde dördüncü bölüm planlıyordu ve bu projeyi şu an Dishonored ve Prey ile tanıdığımız Arkane Studios üstleniyordu. Half Life 2: Episode 3 hiçbir zaman çıkmayınca Half-Life 2: Episode 4 de iptal edildi.
 
Return to Ravenholm kod adıyla 2006 - 2007 yıllarında geliştirilen oyun Alyx Vance ile Dog'un senaryosu ile ilgili önemli unsurları içerisinde barındıracaktı.
 
İşte Half-Life 2: Episode 4:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Half Life 3 Platformlar: PC Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 2 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 3 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 4 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 7 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 12 Saat önce