Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

368 kişi bu oyunu takip ediyor.
Editör Notu: Herkesin oynayabileceği başarılı bir yapım.
     İkinci oyun ile tanıştığımız ve Brotherhood'ta kardeşliğe liderlik eden Ezio Auditore da Firenze'nin hikayesi Assassin's Creed: Revelations ile son buluyor. Altaïr Ibn-La'Ahad'ın izinden Masyaf'a kadar ilerleyen Ezio, burada bir dizi olaydan sonra Tapınakçıların İstanbul'daki faliyetlerini öğreniyor ve burada gizli olan Artifact'ten haberdar oluyor. Bunun üzerine İstanbul yolunu tutan Ezio'nun bu büyük macerasının büyük kısmı İstanbul'da geçse de Kapadokya ve Rodos Adası gibi mekanları da ziyaret ediyoruz.
 
     Desmond kanadına baktığımızda ise işlerin daha da karışık olduğu gözüküyor. Hikayenin asıl kilit noktası olan Desmond, Revelations'ta Animus 2.0 içerisinde hapsoluyor ve burada bazı önemli ipuçlarını öğreniyor.
 
     Osmanlı Devleti'nin Tapınakçılar ile büyük bir mücadele içerisinde olacağı Assassin's Creed: Revelations'ta Muhteşem Süleyman lakaplı Sultan Süleyman'ı da görüyoruz. henüz 16 yaşında olan Süleyman, oyunun da önemli karakterlerinden birisi ve bu macerada Ezio'ya yardımcı oluyor. Süleyman dışında İstanbul'daki suikastçilerin lideri konumundaki Yusuf Azim ve Sofya Sorto'nun da yardımlarından faydalanıyoruz.
 
     Sinematik olarak daha başarılı bir sunuma sahip olan ve multiplayer modları ile Brotherhood'un izinden giden Assassin's Creed: Revelations, görev ve kombo çeşitliliği ile de oyuncuları tatmin edecek seviyede. yelpazemize yepyeni silahlar kattığımız oyunda ayrıca kanca sayesinde İstanbul sokaklarını çok daha rahat arşınlıyoruz.

9,0 GRAFİK
8,0 SES
8,5 OYNANABİLİRLİK
8,5 GENEL
Oyunun BSC Videoları

Assassin's Creed: Revelations Video İnceleme Bir hikaye biter, bir başkası ...

Assassin's Creed: Revelations - İstanbul'da Yaşam Kanuni Sultan Süleyman'ın ağzı...

İlk İzlenim: Assassin's Creed: Revelations İstanbul manzaralı Assassin's ...

Assassin's Creed: Revelations'ın Lansman Röportajı Serinin yaratıcılarındanAlex A...

Oyun Odası: Assassin's Creed: Revelations Özel Assassin's Creed: Revelationsh...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Diğer Videoları

AC: Revelations - Mediterranean Map Pack      Assassin's Creed: Revelations'ın bu videosunda Mediterranean harita paketinin içeriğine göz atı

AC: Revelations - Ancestors Character Pack Trailer Assassin's Creed: Revelations'ın yeni karakter paketinin tanıtım videosu yayınlandı.

Assassin's Creed: Revelations - Sentinel Assassin's Creed: Revelations'ın multiplayer modlarında bulunacak Sentinel'in tanıtım videosu

AC: Revelations - İlk 10 Dakika Ezio'nun son macerası olan Assassin's Creed: Revelations'un ilk 10 dakikası karşınızda

AC: Revelations - Twitter Launch Trailer Assassin's Creed: Revelations'un Twitter etkinliğine yönelik bir video.

AC: Revelations - Launch Trailer Assassin's Creed: Revelations'un çıkış videosunda İstanbul manzaraları dışında oyunun kilit noktalar

AC: Revelations - Life in Constantinople Assassin's Creed serisinin yeni oyununda bulunacak mekanları bu videoda yakından tanıyoruz.

Assassin's Creed: Revelations - Multiplayer Assassin's Creed: Revelations'dan multiplayer içeriğine yönelik bir video.

Assassin's Creed: Revelations - Vignette Assassin's Creed: Revelations'dan multiplayer içeriğine yönelik bir video.

AC: Revelations - Den Defence System Assassin's Creed: Revelations'un bu videosunda suikastçilerin defans sistemini görüyoruz.

AC: Revelations - Two Assassins, One Destiny Assassin's Creed: Revelations'un bu videosunda hikayeden de önemli detaylara rastlıyoruz.

AC: Revelations - İstanbul'un Sırları (Altyazılı) Ubisoft'un İstanbul'u nasıl modellediğini Türkçe altyazılı olarak izleyin.

Assassin's Creed Revelations - Secrets of Istanbul Ubisoft, Revelations için İstanbul'un en önemli mekanlarını nasıl modellediğini bu videoda tanıtıyor

Assassin's Creed: Revelations - Bombs Assassin's Creed: Revelations'da yapacağımız bombaları gösteren tanıtım videosu

AC: Revelations - Story Trailer (Altyazılı) Ezio'nun hikayesini kendi ağzından dinliyoruz.

Assassin's Creed: Revelations - Story Trailer Revelations'tan doyuru bir hikaye videosu

AC: Revelations - Extended Trailer (Altyazılı) Assassin's Creed: Revelations'un Extended videosunun altyazılı versiyonu karşınızda.

Assassin's Creed: Revelations - Extended Trailer Assassin's Creed: Revelations'ın E3 videosu biraz daha uzatılıyor.

Assassin's Creed Revelations - Multiplayer Trailer Assassin's Creed: Revelations için yayınlanan ve multiplayer özelliklerine değinilen bol aksiyonlu t

AC: Revelations - Making of AC Encyclopedia AC: Revelations'ın içinde bulunan 256 sayfalık AC ansiklopedisinin yapılış aşamasını izliyoruz.

AC: Revelations - Gamescom Sunumu (Altyazılı) Assassin's Creed: Revolutions'un Gamescom videosu altyazılı olarak karşınızda.

AC: Revelations - Animus Edition Unboxing Assassin's Creed: Revelations'ın Animus Edition paketinin kutusu açılıyor.

Assassin's Creed: Revelations - Dev. Walkthrough Ubisoft Montreal yapımcıları anlatıyor, biz de Assassin's Creed: Revelations'ın oyun içi görüntüleri

AC: Revelations - GamesCom 2011 Trailer AC: Revelations'un gamesCom videosunda Ezio ve Altair oynanışlarına yer verilmiş.

Assassin's Creed - Universe Trailer Assassin's Creed için yayınlanan bu videoda serinin tüm yapımları sıralanmış.

Assassin's Creed: Embers - Trailer (Altyazılı) Assassin's Creed: Embers için yayınlanan tanıtım videosunun Türkçe altyazılı versiyonu karşınızda

Assassin's Creed: Embers - Trailer Assassin's Creed için hazırlanan ve Ezio'nun yaşlılığını konu alan animasyonun tanıtım videosu

Assassin's Creed: Revelations E3 Yorumu(Altyazılı) Assassin's Creed: Revelations'ın, E3 2011'de yayınlanan gameplay videosunu, yapımcıları yorumluyor.

Assassin's Creed: Revelations - Multiplayer Assassin's Creed: Revelations'tan multiplayer videosu

Assassin's Creed: Revelations - Desmond Teaser Assassin's Creed: Revelations'ta bu sefer perde Desmond için açıldı

Assassin's Creed: Revelations - E3 2011 Gameplay AC: Revelations'un bu videosunda İstanbul'dan oynanış görüntülerine yer verilmiş.

AC: Revelations - E3 2011 Trailer Serinin yeni oyununun E3 2011 videosu karşınızda...

AC: Revelations - Road to E3 2011 Assassin's Creed: Revelations ekibi E3 2011 öncesi ser verip sır vermiyorlar.

Revelations Ekibi İstanbul'da (Türkçe altyazılı) Assassin's Creed Revelations'ı geliştiren ekip, İstanbul'u ziyaret ediyor

Assassin's Creed: Revelations - Teaser Assassin's Creed: Revelations'tan göz alıcı bir teaser video
Daha Fazla oyunun diğer videoları
Oyunun Ekran Görüntüleri 67 adet
Oyunun Haberleri Oyunun Haberleri
Assassin's Creed, KPSS Soru Bankası Kitabına Kapak Olursa! 24 Haziran Yeni Assassin's Creed Oyunu Gözüktü! 27 Haziran Tüm Ezio Maceraları Bu Diskte Birleşiyor 26 Eylül Ubisoft'un DRM'inde Güvenlik Açığı mı Var? 30 Temmuz Ezio'nun Macerası Tek Bir Kutuya Sığdırıldı 12 Haziran Daha Fazla Haber