Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

29 kişi bu oyunu takip ediyor.
Dark Souls Çıkış Tarihi: 7 Ekim 2011 Geliştirici: From Software Dağıtıcı: Bandai Namco Tür: Action RPG
Editör Notu: Editörün Seçimi.
Demon's Souls'un geliştiricileri yine karanlık bir Fantasy RPG ile karşımıza çıkıyor. Dark Souls yine Demon's Souls'a benzer oynanış yapısına sahip iken yepyeni bir hikaye sunuyor.
 
Oyunun merkeze aldığı konu karanlık ile aydınlığın mücadelesi, ama karanlık taraf tabi ki de ağır basıyor. Her ne kadar hikaye hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmasak da oyunun hikayesinin anlatıldığı destana göre ise ilk varlıkların döneminde dünya şekilsizdi ve heryer bir sis perdesi ile kaplıydı. Daha sonra ateş meydana geldi ve ateşle birlikte karşıt güçler ve eşitsizlikler de ortaya çıktı. Bunlardan birisi de aydınlık ve karanlıktı. Karanlıktan ise Ejderler ve İblisler geldi. Bunlara karşı koymak için ise ilk ölümlü Nito, Izalith Cadısı ve onun kaos yaratan kızları, Gün Işığı Lordu Gwyn ve onun sadık şövalyeleri ile bir cesur cüce ortaya çıktı. “Strength of Lords” ejderha'lara savaş açtı.
 
Gwyn onlara yıldırımlarını gönderdi, cadılar dev ateş dalgaları yarattılar, Nito hastalık ve ölüm saçan bir fırtına yarattı ve Edjerha'ların dönemi bitti. Bu da Ateş Çağını başlattı. Fakat bir süre sonra alevler sönmeye başlayacak ve geriye sadece közler kalacaktır. İnsanoğlu günışığına hasret kalacak ve bitmez tükenmez geceler başlayacaktır. Böylece lanet, yaşayanlar arasında görülmeye başlıyor. Bu sırada siz de ölümsüzlükle lanetlenmiş bir savaşçı olarak ateşi yeniden canlandırmak için ortaya çıkacaksınız.
 
Demon's Souls'tan iki kat daha fazla silah ve eşya, 1.5 kat daha büyük bir harita ve çok daha zor bir oyun olan Dark Souls karanlık Fantasy RPG severler için eşi bulunmaz bir yapım.
8,2 GRAFİK
9,0 SES
9,4 OYNANABİLİRLİK
9,0 GENEL
Oyunun BSC Videoları

Dark Souls: Prepare to Die Edition Video İnceleme Konsoldan PC'lere geçiş yapan ...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Diğer Videoları

Dark Souls: PtD Edition - Gamescom Trailer PC sahiplerinin korkulu rüyası olacak bir oyun geliyor.

Dark Souls: Prepare to Die Edition PC Dark Souls'un PC sürümü ek içerikler ile birlikte geliyor. Ayrıca bu içerikler kış mevsiminde konsol

Dark Souls: Prepare to Die Edition PC Announcement Dark Souls, en sonunda PC'ye duyuruldu!

Dark Souls - Character Class Dark Souls'ta eğer çok uğraşırsanız siz de böyle güçlü bir karakteri kontrol edebilirsiniz.

Dark Souls - Beasts of Lordran Nice oyuncuyu harcayan Dark Souls'un korkutucu dünyasında kısa bir tur gezisi

Dark Souls - Prologue Zorluğuyla nam salan ve daha önce görülmemiş bir heyecanın kapısını aralayan Dark Souls'un müthiş in

Dark Souls - TV Reklamı Oyunun Japon TV'lerindeki tanıtım reklamlarından birisi.

Dark Souls - Prologue Bölüm 3 Oyunun senaryosuna yönelik anlatım videoları devam ediyor.

Dark Souls - Prologue Bölüm 2 Oyunun konusunu anlatan ikinci tanıtım videosu yayınlandı.

Dark Souls - Prologue Bölüm 1 Oyunun giriş kısmına ait videonun ilk bölümünde hikayeye yönelik bir anlatım var.

Dark Souls - Bartholomew Ölmeye hazır olun, bu oyunda hayatta kalmak neredeyse imkansız.

Dark Souls - E3 2011 Trailer Dark Souls'tan E3 2011 videosu

Dark Souls - Gameplay Dark Souls bizi ne kadar büyük bir kabusun beklediğini bun videosuyla gösteriyor.

Dark Souls - İlk Video Demon's Souls'un yapımcılarının yeni oyunu Dark Souls'un ilk tanıtım videosu
Daha Fazla oyunun diğer videoları
Oyunun Ekran Görüntüleri 169 adet
Oyunun Haberleri Oyunun Haberleri
Bir Oyuncu Dark Souls Boss'larını Tost Makinesi ile Yendi 21 Aralık Dark Souls: Prepare to Die Edition Sahiplerine Dark Souls Remastered %50 İndirimli Olacak 24 Nisan Dark Souls: Remastered için 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 03 Nisan Dark Souls: Remastered için Beta Düzenlenecek 12 Mart Dark Souls Remastered Söylentiye Göre Bugün Duyurulacak 11 Ocak Daha Fazla Haber