Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Hot Wheels Unleashed Çıkış Tarihi: 30 Eylül 2021 Geliştirici: Milestone Dağıtıcı: Milestone Tür: Yarış
Hot Wheels Evrenindeki en iyi araçları topla, şahane pistler yap ve nefes kesen yarışlara dal.
 
KOLEKSİYONCU MUSUN YOKSA SANATÇI MI? İKİSİ DE
En efsane ve en çok aranan Hot Wheels araçları seni bekliyor. Bu araçları tam gaz yarıştırmaya hazır ol! Özel üniforma düzenleyiciyle kişiliğini yansıt ve kalabalığın arasında öne çık.
 
HER ZAMAN İŞ BAŞINDA
Harika yarışlarda mücadele ederek yeteneklerini göster ve saf eğlenceye hazır ol! Drift at, turboyu doldur ve kendini olağanüstü döngülere bırak ama dikkatli ol! Çok yavaş olursan yer çekimi, üzerine düşeni yapar. Zorluk ne kadar fazlaysa zafer de o kadar büyük olur. 2 kişilik bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınla yan yana yarış ya da çevrimiçi mücadelelerde 12 taneye kadar rakiple karşılaş.
 
PİSTİNİN ŞEKLİNİ ORTAYA KOY
Yarışlarına ev sahipliği yapmayı bekleyen, kendine has özelliklere sahip devasa interaktif ortamlarda her nesne, pistin ayrılmaz bir parçası olabilir. Şu ana kadarki en heyecan verici pist düzenleyici ile yaratıcılığını serbest bırak! Çevrendekilerden yararlanarak pistini yap ve yarış pistinin içinde ve dışında harika bir düzen kur. Efsane "turuncu parçayı" büküp esnet; döngüler, özel takviyeler, engeller ve özel unsurlar ekleyerek yarışların için inanılmaz bir eğlence parkı yarat. Yarattığın en çılgın eserleri çevrimiçi paylaş ve diğer oyuncuların yaptıklarını dene.
 
KENDİ DÜNYANDA YARIŞ
Kendi odanı, maceran sırasında toplayacağın bir sürü unsurla döşe ve orada en heyecan verici yarışlara ev sahipliği yap.
Oyunun Haberleri
Hot Wheels Unleashed Oynanış Fragmanı 09 Nisan Hot Wheels Unleashed Konsollar ve PC için Duyuruldu 25 Şubat Daha Fazla Haber