Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
PlayStation 3 klasiği The Last of Us'ın yeniden yapımı hakkında birçok iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan iddialara göre Remake sürüm 2022'nin ikinci yarısında piyasaya sürülecek. Sızıntı haberler ile tanınan Tom Henderson ve VGC sitesi de bu iddiaları destekliyor.
 
Sony tarafından resmi olarak duyurulmamış olsa da The Last of Us'ın yeniden yapım haberi, geçen yıl Jason Schreier tarafından Bloomberg raporu ile ortaya çıktı. Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, Sony'nin CES 2022 konferansı sırasında ekibin yaptığı tüm oyunları paylaşmak için can attığını söyledi. Bu paylaşılacak oyunlar arasında Remake'in olacağı bildirildi. Remake sürümünün PS5 dışında PC platformuna da geleceği söylentiler arasında.
 
Henderson bu iddiaların yanı sıra Naughty Dog'un uzun zamandır beklenen bağımsız çok oyunculu projesinin (The Last of Us Factions olarak tanımlanıyor) tamamlanmaya yaklaştığını ve bu yıl piyasaya sürüleceğini söylüyor.
Oyunun Haberleri
The Last of Us Part I'in PS5 Boyutu Belli Oldu 25 Haziran Söylenti: The Last of Us Remake Bu Yıl Çıkış Yapacak 19 Mayıs Daha Fazla Haber