Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Total War: WARHAMMER üçlemesinin dehşet verici son oyunu geliyor. Kuvvetlerinizi toplayın ve dünyanın kaderinin belirleneceği, akıl almaz bir dehşet boyutu olan Kaos Diyarı’na adım atın. Ya iblislerinizi fethedin ya da onları komuta edin!
 
Dünyanın ve onun önemsiz savaşlarının çok ötesinde saf, kötücül büyünün bir boyutu vardır: Kaos Diyarı. Fani zihinler için anlaşılmaz ve korkunç bir yerdir. Güç vaatleri fısıldar ama orayı görmek, onun tarafından baştan çıkarılmak demektir. Ruhunu ona teslim etmek demektir. Ona dönüşmek demektir.
 
Bağlarını koparmak ve dünyayı şeytani bir yozlaşmaya boğmak isteyen dört Yıkıcı Güç buranın hakimidir. Veba Tanrısı Nurgle, Aşırılık Lordu Slaanesh, Yol Bozan Tzeentch, Kan ve Katliam Tanrısı Khorne.
 
Dünyalar arasındaki sınırda iki güçlü krallık nöbet tutar: Kislev’in yürekli savaşçıları ve Büyük Cathay İmparatorluğu. Ama her biri kendi sınavlarıyla kuşatılmış durumda. Artık her ikisinin de sınırı geçmek ve ordularını Kaos Diyarı’na göndermek için nedenleri var.
 
Dünya uçurumun kenarında duruyor. En ufak hareket, dünyayı felakete sürükler.
Ve bunu başarmak için planlar yapan biri var; yüce gücü kullanmaktan başka bir şey istemeyen kadim biri. Ancak başarılı olmak için bir şampiyona ihtiyacı olacak…
 
Yaklaşan çatışma herkesi yutacak. Ya iblislerinizi fethedin Ya da onları komuta edin.
Oyunun Haberleri
Total War: Warhammer 2 Son DLC'sini Temmuz'da Alacak 04 Haziran Total War: WARHAMMER III Oynanış Videosu 14 Mayıs Total War: WARHAMMER III Sinematik Fragman 12 Mayıs Total War: Warhammer 3 Duyuruldu 03 Şubat Creative Assembly, Total War: Warhammer III'ün Sinyalini Veriyor 29 Ocak Daha Fazla Haber