Bilim Kurgu FPS Oyunu Disintegration Duyuruldu

11.07.2019 19:17 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Private Division ve geliştirici V1 Interactive, bilim kurgu birinci şahıs nişancı oyunu Disintegration'ı duyurdu. 1 Nisan 2020 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında çıkacak, çıkış yapacağı platformlar henüz açıklanmadı.

V1 Interactive, eski Bungie kreatif direktörü ve Halo'nun eş yaratıcısı Marcus Lehto tarafından 2014'te kurulan bağımsız bir geliştirici. Disintegration stüdyonun ilk oyunu olacak.
 
Private Division başkan yardımcısı Micahel Worosz: "Yaratıcılığıyla tüm oyun endüstrisini etkileyen oyun ikonu Marcus gibi biriyle çalışacak olduğumuz için çok şanslıyız. Stüdyonun kuruluşundan bu yana Marcus ve V1 Interactive ekibi ile birlikteyiz ve ortaklığımız boyunca organizasyonun yetenek tabanını büyüttüğüne şahit olduk. Bu nedenle, Disintegration'a fazlasıyla güveniyoruz ve Private Division oyun listesini daha da geliştirecek başka bir benzersiz deneyimi tanıtmak için sabırsızlanıyoruz."
 
Oyunun tanıtımı 19 Ağustos'ta Gamescom 2019 açılış gecesinde yapılacak.

Teaser fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 6 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 28 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce