Bilim Kurgu FPS Oyunu Disintegration Duyuruldu

11.07.2019 19:17 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Private Division ve geliştirici V1 Interactive, bilim kurgu birinci şahıs nişancı oyunu Disintegration'ı duyurdu. 1 Nisan 2020 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında çıkacak, çıkış yapacağı platformlar henüz açıklanmadı.

V1 Interactive, eski Bungie kreatif direktörü ve Halo'nun eş yaratıcısı Marcus Lehto tarafından 2014'te kurulan bağımsız bir geliştirici. Disintegration stüdyonun ilk oyunu olacak.
 
Private Division başkan yardımcısı Micahel Worosz: "Yaratıcılığıyla tüm oyun endüstrisini etkileyen oyun ikonu Marcus gibi biriyle çalışacak olduğumuz için çok şanslıyız. Stüdyonun kuruluşundan bu yana Marcus ve V1 Interactive ekibi ile birlikteyiz ve ortaklığımız boyunca organizasyonun yetenek tabanını büyüttüğüne şahit olduk. Bu nedenle, Disintegration'a fazlasıyla güveniyoruz ve Private Division oyun listesini daha da geliştirecek başka bir benzersiz deneyimi tanıtmak için sabırsızlanıyoruz."
 
Oyunun tanıtımı 19 Ağustos'ta Gamescom 2019 açılış gecesinde yapılacak.

Teaser fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Disintegration Platformlar: PC Geliştirici: V1 Interactive Dağıtıcısı: Private Division Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
2020 Türkiye Büyük Finali'nin Tarihi Duyuruldu! 5 Saat önce Amazon'un Açık Dünya MMORPG Oyunu New World Tekrar Ertelendi 10 Temmuz Bakugan: Champions of Vestroia Nintendo Switch için Duyuruldu 10 Temmuz Crysis Remastered Nintendo Switch Versiyonu 23 Temmuz'da Çıkacak 10 Temmuz Tencent, Leyou Technologies'i Satın Almak için Görüşüyor 10 Temmuz