Blizzard, Owerwatch'ta Hile Yapan Oyuncuları Affetmeyecek

13.07.2019 17:19 Nursema Emre

 
Online oyunların giderek yaygınlaşmasıyla birlikte, geliştiricilerin hem diğer oyunculara hem de kendilerine zarar veren hilecilere tutumu daha bilinçli bir hale geldi. 
 
Blizzard ise popüler oyunlarından birisi olan Overwatch için sıkı önlemler almaya başladı. Bundan öyle Overwatch oyuncularının hile yaptığı fark ederse anında maçı sonlandıracak.
 
Blizzard'ın Başkan Yardımcısı olan Amerikalı video oyun tasarımcısı Jeffrey Kaplan ise bu konu hakkında şunları söyledi:
 
"Bu hile tespit sisteminin oyunculuğun evrimindeki bir sonraki aşama olduğunu düşünüyorum ve bu oldukça harika." 
 
Buna ilaveten hileci oyunculara sert yaptırımlar olacağını belirten Kurt, bu sert yaptırımların neler olacağı konusunda çok da detay vermedi. 
 
Eğer izlemediyseniz Overwatch'ın Temmuz güncellemesi hakkındaki videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Overwatch Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Blizzard Entertainment Dağıtıcısı: Blizzard Entertainment Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül