Bloober Team, Sony ile Yeni Bir Lisans Anlaşması imzaladı

15.05.2022 11:13 Mehmet Tandoğan

 
 
Bloober Team, Sony Interactive Entertainment ile bir lisans ve dağıtım anlaşması yaptığını duyurdu. Bu anlaşmanın ardından yeni Silent Hill söylentileri gündeme geldi.
 
Polonya merkezli video oyun stüdyosu Bloober Team, 2019'da Blair Witch, Layers of Fear, 2021'de The Medium gibi korku oyunlarını geliştirdi. Dolayısıyla korku oyunları geliştirme konusunda yılların deneyimine sahip bir stüdyo olarak karşımıza çıkıyor.
 
Korku oyunları üzerinde büyük bir deneyime sahip Bloober Team'in Sony ile imzaladığı lisans anlaşmasının yeni Silent Hill oyunu için yapıldığı söyleniyor. Sektörde yer alan isimler bu anlaşmanın sıradan olmadığını ve arka planda bir şeylerin olduğunu belirtiyor.
 
Ortaya çıkan Silent Hill söylentileri henüz resmi olarak onaylanmadığı için beklentileri düşük tutmakta fayda var.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sony Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Oyun Firması Çıkış Tarihi: 7 Mayıs 2002
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 2 Saat önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 2 Saat önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz